Goobay Outdoor Patch Cable | 55432 6/6A U/UTP | AWG 24/1 | Cable length: 10 m | Black
- Preces kods: 436507
- EAN: 4040849554322
- MPN: 55432
6.79€
Bez nodokļa: 5.61€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 138 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 64 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Volume (m3) | 0.00141312 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.072 kg |
| Palette Qty | 1223 pcs |
| Gross weight | 0.327 kg |
| Net weight | 0.255 kg |
| Producer product family | Outdoor Patch Cable |
| Citas funkcijas | Cable length: 10 m |
| Producer product name | 55432 6/6A U/UTP |
| Kabeļa tips | AWG 24/1 |
| Produkta krāsa | Black |