Goobay USB-C Charging and Sync Cable, 0.5 m | 66316
- Preces kods: 436514
- EAN: 4040849663161
- MPN: 66316
1.75€
Bez nodokļa: 1.45€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Volume (m3) | 0.000733125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 2357 pcs |
| Gross weight | 0.115 kg |
| Net weight | 0.105 kg |
| Producer product name | 66316 |
| Producer product family | USB-C Charging and Sync Cable, 0.5 m |
| Produkta krāsa | Black |