Goobay USB-C Charging and Sync Cable, 0.5 m | 66315
- Preces kods: 436517
- EAN: 4040849663154
- MPN: 66315
1.77€
Bez nodokļa: 1.46€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2525 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | 66315 |
| Producer product family | USB-C Charging and Sync Cable, 0.5 m |
| Produkta krāsa | White |