Smart Evaporative Humidifier Filter
- Preces kods: 437148
- EAN: 6941812786291
- MPN: BHR8609GL
18.67€
Bez nodokļa: 15.43€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1874 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | Smart Evaporative Humidifier Filter |