Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack)
- Preces kods: 437166
- EAN: 6941948704060
- MPN: DVB4484GL
93.18€
Bez nodokļa: 77.01€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 392 pcs |
| Gross weight | 1.2 kg |
| Net weight | 1 kg |