Shure Charge case only, microphones not included | AMV-CHARGE | Black
- Preces kods: 437687
- EAN: 042406819305
- MPN: AMV-CHARGE
153.94€
Bez nodokļa: 127.22€
| Ražotājs | Shure |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 101.60 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross width (mm) | 76.20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 29.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4376 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | AMV-CHARGE |
| Producer product family | Charge case only, microphones not included |
| Produkta krāsa | Black |