Apple Thunderbolt 4 (USB‑C) Pro Cable, 3 m
- Preces kods: 439008
- EAN: 195949590375
- MPN: MW5H3ZM/A
172.78€
Bez nodokļa: 142.79€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2904 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer product name | Thunderbolt 4 (USB‑C) Pro Cable, 3 m |