Epson WF-6XXX | Ink Cartridge | Cyan
- Preces kods: 440757
- EAN: 8715946726960
- MPN: C13T90724N
116.11€
Bez nodokļa: 95.96€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1366 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Producer product name | WF-6XXX |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |