Xiaomi Magnetic Strap | 140–190mm | Khaki Brown | Kona Leather
- Preces kods: 441348
- EAN: 6941812789810
- MPN: BHR8722GL
23.28€
Bez nodokļa: 19.24€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 19.5 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.045 kg |
| Volume (m3) | 0.0002925 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2856 pcs |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Produkta nosaukums | Magnetic Strap |
| Materiāls | Kona Leather |
| Produkta krāsa | Khaki Brown |
| Lentes izmērs | 140–190mm |
| Savietojamība | Xiaomi Smart Band 8, Xiaomi Smart Band 9 |