Xiaomi Mi Motion Sensor 2S
- Preces kods: 441363
- EAN: 6941812796405
- MPN: BHR8995GL
15.04€
Bez nodokļa: 12.43€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8065 pcs |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Net weight | 0.029 kg |
| Producer product name | Mi Motion Sensor 2S |