Sharp 65GR8265E | 65 | Smart TV | Google TV | UHD
- Preces kods: 441617
- EAN: 5905683270922
- MPN: 65GR8265E
793.52€
Bez nodokļa: 655.80€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 990.00 mm |
| Gross width (mm) | 1606.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1440.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 25.80 kg |
| Net weight | 18.60 kg |
| Producer product name | 65GR8265E |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |