Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
- Preces kods: 441623
- EAN: 5905683271639
- MPN: 70GL4260E
595.49€
Bez nodokļa: 492.14€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 313.00 mm |
| Gross height (mm) | 1054.00 mm |
| Gross width (mm) | 1447.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4400.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.48 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 28.30 kg |
| Net weight | 23.00 kg |
| Citas funkcijas | USB x2, HDMI x4, Bluetooth, Sat, RJ 45 |
| Producer product name | 70GL4260E |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 177 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| 3D saderība | No |
| Displeja diagonāle | 70" |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |