Xiaomi Redmi Watch 5 Lite | GPS (satellite) | AMOLED | 1.96” | Black
- Preces kods: 442720
- EAN: 6941812791530
- MPN: BHR8789GL
48.15€
Bez nodokļa: 39.79€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00055 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6000 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | Redmi Watch 5 Lite |
| Screen size | 1.96” |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |
| Displeja veids | AMOLED |
| Displeja ekrāna izmērs | 410 x 502 pixels |
| Krāsa | Black |
| GPS | Yes |
| Contact pay | No |
| Savietojamība | Android, iOS |
| Call/Message notifications | Yes |
| Sleep monitoring | Yes |