Fixed | Braided Cable USB-C/USB-C, 2m, 100W | FIXDB-CC2-BK
- Preces kods: 443205
- EAN: 8591680147403
- MPN: FIXDB-CC2-BK
15.00€
Bez nodokļa: 12.40€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 9732 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | FIXDB-CC2-BK |
| Producer product family | Braided Cable USB-C/USB-C, 2m, 100W |
| Produkta krāsa | Black |