Fixed | Liquid Silicone Cable USB-C/Lightning, 1.2m | FIXDLS-CL12-BK
- Preces kods: 443237
- EAN: 8591680147335
- MPN: FIXDLS-CL12-BK
19.43€
Bez nodokļa: 16.06€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 11.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12976 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | FIXDLS-CL12-BK |
| Producer product family | Liquid Silicone Cable USB-C/Lightning, 1.2m |
| Produkta krāsa | Black |