Fixed | MagPad wireless charger | FIXMPAD2-BK
- Preces kods: 443279
- EAN: 8591680157273
- MPN: FIXMPAD2-BK
21.20€
Bez nodokļa: 17.52€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7855 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | FIXMPAD2-BK |
| Producer product family | MagPad wireless charger |
| Produkta krāsa | Black |