Goobay 12 V Power Supply (36 W/3.0 A), Black | 64980
- Preces kods: 443929
- EAN: 4040849649806
- MPN: 64980
16.90€
Bez nodokļa: 13.97€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2842 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Tips | Power Supply |
| Output type | DC Plug |
| Producer product name | 64980 |
| Producer product family | 12 V Power Supply (36 W/3.0 A), Black |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Darbības spriegums | 12 V |
| Ieejas tips | Europlug |