Stanley
- Preces kods: 444203
- EAN: 6939236373203
- MPN: SRM2809382004
38.71€
Bez nodokļa: 31.99€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 146.00 mm |
| Gross width (mm) | 92.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 631 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Net weight | 0.34 kg |