Epson Singlepack Cleaning Cartridge T642000, 150 ml | Ink Cartrige
- Preces kods: 444416
- EAN: 010343874435
- MPN: C13T642000
53.59€
Bez nodokļa: 44.29€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 310 pcs |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Producer product name | Singlepack Cleaning Cartridge T642000, 150 ml |
| Tips | Ink Cartrige |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |