Goobay HDMI Angled Adapter 90° Vertical, 8K at 60 Hz, Gold-Plated, Black/Silver | 72009
- Preces kods: 445699
- EAN: 4040849720093
- MPN: 72009
2.32€
Bez nodokļa: 1.92€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3077 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | 72009 |
| Producer product family | HDMI Angled Adapter 90° Vertical, 8K at 60 Hz, Gold-Plated, Black/Silver |