Gigabyte PSU | GP-P550SS GEU1 | 550 W
- Preces kods: 445969
- EAN: 4719331554187
- MPN: GP-P550SS GEU1
40.97€
Bez nodokļa: 33.86€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Nominālā jauda | 550 W |
| Producer product name | GP-P550SS GEU1 |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 457 pcs |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Net weight | 2.00 kg |