Nanoleaf Blocks Squares Add-On Kit (2 Panels) | 16M+ colours
- Preces kods: 447155
- EAN: 4895263600540
- MPN: N8100E00-2BS
50.71€
Bez nodokļa: 41.91€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 68.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 288 g |
| Plastic (No PET) | 72 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 pcs |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Net weight | 1.02 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Producer product name | Blocks Squares Add-On Kit (2 Panels) |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | 16M+ colours |
| Īpašās funkcijas | Compabitility: Apple Home, Amazon Alexa, Google Home, SmartThings, Razer Chroma; Communication Protocol: WiFi (2.4 GHz b/g/n); Colour Temperature: 1200K-6500K; IP20 |