Digitus Click and Present Mini, Wireless Presentation System | DS-55319 | Black
- Preces kods: 447770
- EAN: 4016032478775
- MPN: DS-55319
201.37€
Bez nodokļa: 166.42€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1142 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer product family | Click and Present Mini, Wireless Presentation System |
| Producer product name | DS-55319 |
| Produkta krāsa | Black |