Dell | KB525C | Keyboard | Wired | Lithuanian | Black | USB-C
- Preces kods: 448105
- EAN: 5397184922224
- MPN: 580-BBSV
31.34€
Bez nodokļa: 25.90€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | KB525C |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 458.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 406 pcs |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Net weight | 0.46 kg |
| Konektora veids | USB-C |
| Tips | Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | Lithuanian |
| Savietojamība | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Mac OS, Red Hat Enterprise Linux 8, Ubuntu 18.4, ChromeOS, Android |
| Tehniskās īpašības | Quiet Keys, Spill Resistant, Low-profile Keys, Adjustable Tilt, Illuminated |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Package content | Wired Collaboration Keyboard KB525C; USB-C Cable with USB-A Adapter |