Lenovo | Gaming Headset | H110 | 3.5 mm
- Preces kods: 448901
- EAN: 195892099888
- MPN: GXD1P46879
24.27€
Bez nodokļa: 20.06€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.336 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.0064 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 208 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.226 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Citas funkcijas | Driver: 50 mm; Frequency Range: 50 Hz - 20 KHz; Impedance: 32 ohms |
| Producer product name | H110 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |