Lenovo Mouse | Yoga Pro | Wireless | Bluetooth | Tidal Teal
- Preces kods: 448903
- EAN: 195892098515
- MPN: GY51P14335
29.34€
Bez nodokļa: 24.25€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Gross width (mm) | 76 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000571976 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Gross weight | 0.153 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Producer product name | Yoga Pro |
| Producer product family | Mouse |
| Number of buttons | 6 |
| Key life span | 5 million (left/right button) |
| Sensors | Blue Optical |
| Ierīces tips | Wireless |
| Ritināšanas virzieni | 2-way dynamic scroll wheel (up/down) |
| Produkta krāsa | Tidal Teal |
| Connection type | Bluetooth |