Lenovo | Silent Mouse | WL310 | Wireless | Bluetooth | Grey
- Preces kods: 448905
- EAN: 195892108221
- MPN: GY51Q65621
12.66€
Bez nodokļa: 10.46€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 74 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 43 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00035002 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Palette Qty | 1957 pcs |
| Gross weight | 0.148 kg |
| Net weight | 0.068 kg |
| Producer product name | WL310 |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Number of buttons | 6 |
| Key life span | 3 million (left/right button) |
| Sensors | Red Optical |
| Ierīces tips | Wireless |
| Ritināšanas virzieni | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Produkta krāsa | Grey |
| Connection type | Bluetooth |