Lenovo Accessories Slim Pen
- Preces kods: 448906
- EAN: 195892104797
- MPN: GX81P48932
43.52€
Bez nodokļa: 35.97€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 24.00 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.0003036 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2883 pcs |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Net weight | 0.011 kg |
| Producer product name | Accessories Slim Pen |
| Īpašās funkcijas | Small Rechargeable Li-ion Polymer Battery with USB-C |