Xiaomi Magnetic Power Bank GL | 6000 mAh | USB-C | White
- Preces kods: 448995
- EAN: 6941812797495
- MPN: BHR9074GL
52.82€
Bez nodokļa: 43.65€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.065 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Palette Qty | 2857 pcs |
| Gross weight | 0.285 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Izeja | USB-C |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | Magnetic Power Bank GL |
| Baterijas performance | 6000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Li-Ion |