Epson
- Preces kods: 450832
- EAN: 8715946696164
- MPN: V12H004Y0B
17 094.99€
Bez nodokļa: 14 128.09€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 6 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 409.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Net weight | 0.45 kg |