Hisense | HCCS-H64H2C1M01 | HI-MIT (ATW)
- Preces kods: 450842
- EAN: 6943634816231
- MPN: HCCS-H64H2C1M01
131.89€
Bez nodokļa: 109.00€
| Ražotājs | Hisense |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3333 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | HCCS-H64H2C1M01 |
| Producer product family | HI-MIT (ATW) |