MSI Gaming Mouse | VERSA 300 WIRELESS | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0
- Preces kods: 450970
- EAN: 4711377245920
- MPN: VERSA 300 W
28.17€
Bez nodokļa: 23.28€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1696 pcs |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | VERSA 300 WIRELESS |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 |
| Displeja fona gaisma | RGB |
| Sensors | PixArt PAW3104DB Optical Sensor |
| Ierīces tips | Wireless |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0 |
| Slēdža tips | Kailh Micro Switch |