Hyper | HyperJuice 20W USB-C Charger (EU)
- Preces kods: 451971
- EAN: 6941921147051
- MPN: HJ205EU
9.78€
Bez nodokļa: 8.08€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11111 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | HyperJuice 20W USB-C Charger (EU) |
| Produkta krāsa | White |