Digitus | 4K Video Extender (USB-C - HDMI), 30 m | DS-55343 | Black
- Preces kods: 453834
- EAN: 4016032495642
- MPN: DS-55343
120.06€
Bez nodokļa: 99.22€
| Ražotājs | Digitus |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 166.00 mm |
| Gross height (mm) | 21.00 mm |
| Gross width (mm) | 131.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 88.80 g |
| Plastic (No PET) | 22.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3784 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product family | 4K Video Extender (USB-C - HDMI), 30 m |
| Producer product name | DS-55343 |
| Produkta krāsa | Black |