Digitus 4K HDMI Splitter, 1x2 | DS-55336 | Black
- Preces kods: 453843
- EAN: 4016032495574
- MPN: DS-55336
30.14€
Bez nodokļa: 24.91€
| Ražotājs | Digitus |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product family | 4K HDMI Splitter, 1x2 |
| Producer product name | DS-55336 |
| Produkta krāsa | Black |