FSP CHAMP 1K RACK - IEC | 1000 VA | 900 W
- Preces kods: 454197
- EAN: 4711498480293
- MPN: CHAMP 1K RACK - IEC
286.20€
Bez nodokļa: 236.53€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 69 pcs |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Net weight | 12.00 kg |
| Producer product name | CHAMP 1K RACK - IEC |
| Ietilpība | 900 W |
| UPS topoloģija | On line |
| Kapacitāte | 1000 VA |
| Dimensijas (WxDxH) | 88 x 438 x 310 mm |