HUTT Cleaning Pad for model C7 | 10 pc(s)
- Preces kods: 454623
- EAN: 6971820287770
- MPN: C7 Cleaning Pad
20.04€
Bez nodokļa: 16.56€
| Ražotājs | HUTT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 272.00 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 257.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00419424 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1000 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Producer product name | Cleaning Pad for model C7 |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |