Kingston DataTraveler SE9 G3 | 64 GB | USB 3.2 | Dark nickel
- Preces kods: 454951
- EAN: 740617343465
- MPN: KE-U2X64-1AC
14.39€
Bez nodokļa: 11.89€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16129 pcs |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | DataTraveler SE9 G3 |
| Produkta krāsa | Dark nickel |
| Materiāls | Metal |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 |