Xiaomi Dual-mode Mouse 2 | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | White
- Preces kods: 454997
- EAN: 6941812792223
- MPN: BHR8849GL
15.17€
Bez nodokļa: 12.54€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.053 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2743 pcs |
| Gross weight | 0.156 kg |
| Net weight | 0.103 kg |
| Producer product name | Dual-mode Mouse 2 |
| Number of buttons | 5 |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | White |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |