Epson EF-22B | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Black
- Preces kods: 455762
- EAN: 8715946735030
- MPN: V11HB38140
829.99€
Bez nodokļa: 685.94€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 221.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross width (mm) | 266.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 66 pcs |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Net weight | 3.00 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 1000 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EF-22B |
| Kontrasta attiecība | 5000000:1 |
| Pārraides attālums | 1.00-1.82:1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Attēla formāts | 16:9 |