Digitus | Active USB 3.2 Gen1 5G extension cable | DA-73110 | USB-C to USB-A
- Preces kods: 455961
- EAN: 4016032497400
- MPN: DA-73110
16.89€
Bez nodokļa: 13.96€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1815 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Tips | USB-C to USB-A |
| Producer product name | DA-73110 |
| Producer product family | Active USB 3.2 Gen1 5G extension cable |
| Kabeļa garums | 5 m |