Fractal Design Meshify 3 XL | Black TG Light Tint | ATX
- Preces kods: 456042
- EAN: 7340172707226
- MPN: FD-C-MES3X-02
167.94€
Bez nodokļa: 138.79€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 634.00 mm |
| Gross height (mm) | 324.00 mm |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Net weight | 12.80 kg |
| Producer product name | Meshify 3 XL |
| Ārējās diskdziņa nišas | 1x2.5”; 2/4x3.5/2.5” |
| Diskdziņa nišas | 7 |
| Formas faktors | ATX |
| Produkta krāsa | Black TG Light Tint |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | E-ATX (330 mm)/ATX/mATX/ITX/EE-ATX/SSI-EEB/SSI-CEB |