Fractal Design | Computer Fan, 3-pack | Momentum 12 RGB
- Preces kods: 456061
- EAN: 7340172708926
- MPN: FD-F-MR1-1203
69.73€
Bez nodokļa: 57.63€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 182.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1297 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Producer product name | Momentum 12 RGB |
| Producer product family | Computer Fan, 3-pack |