Targus | Antimicrobial Ergo Mouse | AMW584GL | Wireless | 2.4 Ghz | Black
- Preces kods: 456518
- EAN: 5051794034257
- MPN: AMW584GL
30.87€
Bez nodokļa: 25.51€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 68.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1863 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer product name | AMW584GL |
| Producer product family | Antimicrobial Ergo Mouse |
| Number of buttons | 7 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Rullējamais ritentiņš | Scroll Wheel with auto-shift |
| Connection type | 2.4 Ghz |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2xAA |