Schneider Electric APC Back-UPS | BX500MI | 500 VA | 300 W
- Preces kods: 457742
- EAN: 731304435648
- MPN: BX500MI
82.33€
Bez nodokļa: 68.04€
| Ražotājs | Schneider Electric |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 222.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross width (mm) | 346.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 158 pcs |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Net weight | 4.20 kg |
| Producer product name | BX500MI |
| Producer product family | APC Back-UPS |
| Ietilpība | 300 W |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Kapacitāte | 500 VA |
| Īpašās funkcijas | UPS Controls LED brightness, quick mute and generator setting with a single power button |