Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1500IC | 1500 VA | 900 W
- Preces kods: 457763
- EAN: 731304332961
- MPN: SMC1500IC
834.21€
Bez nodokļa: 689.43€
| Ražotājs | Schneider Electric |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 590.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2032.00 g |
| Plastic (No PET) | 508.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.54 kg |
| TI weight (kg) | 7.68 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 22.64 kg |
| Net weight | 20.10 kg |
| Producer product name | SMC1500IC |
| Producer product family | APC Smart-UPS C |
| Ietilpība | 900 W |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Kapacitāte | 1500 VA |
| Īpašās funkcijas | 1500VA/900W Line Interactive Pure Sine Wave Tower UPS; Ideal for entry-level servers, networks, retail POS, business VOIP and desktops; Automatic voltage regulation maintains output voltage at acceptable user-selectable levels; Cloud-based remote power monitoring via SmartConnect Ethernet port |