Xiaomi Mouse Comfort Edition | Wireless | 2.4GHz | Black
- Preces kods: 458665
- EAN: 6941812746042
- MPN: BHR9359GL
12.00€
Bez nodokļa: 9.92€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 31 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2789 pcs |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.1 kg |
| Zīmolu saderība | Windows 10, macOS 10.13 and later versions |
| Producer product name | Mouse Comfort Edition |
| Number of buttons | 3 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Connection type | 2.4GHz |