Deepcool | CPU Cooler | ASSASSIN IV VC VISION | Intel, AMD
- Preces kods: 458838
- EAN: 6933412729136
- MPN: R-ASN4-BKNVMD-G
140.13€
Bez nodokļa: 115.81€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 309 pcs |
| Gross weight | 1.78 kg |
| Net weight | 1.38 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN IV VC VISION |
| Producer product family | CPU Cooler |