Deepcool PC Gaming Case | CH170 DIGITAL | Black | Mini ITX | ATX PS2
- Preces kods: 459605
- EAN: 6933412774228
- MPN: R-CH170-BKNPI0D-G-1
79.52€
Bez nodokļa: 65.72€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 45 pcs |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Net weight | 3.50 kg |
| Producer product name | CH170 DIGITAL |
| Producer product family | PC Gaming Case |
| Formas faktors | Mini ITX |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Paplašinājumu sloti | 3 |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |