Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower
- Preces kods: 459611
- EAN: 6933412765165
- MPN: R-CG530-WHADA4-G-1
72.42€
Bez nodokļa: 59.85€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Net weight | 3.50 kg |
| Producer product name | CG530 4F WH |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | White |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |